Strona główna

WITAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH HODOWCÓW I MIŁOSNIKÓW KOTÓW NEVA MASQUERADE i DEVONÓW REX

Hello everyone to our website of the beautiful Neva Masquerade cattery

 Zapraszamy do hodowli. 

Jesteśmy małą hodowlą przynależymy do Klubu Cat Club Feniks (CCF). należącym do Polskiej Federacji Felinologicznej - Felis Polonia (FPL), która jest członkiem Fédération Internationale Féline (FIFe).

FIFe jest jedną z największych światowych organizacji zrzeszających hodowców kotów rasowych, a co za tym idzie rodowody naszych kociąt są uznawane na całym świecie. 

 Co dla Państwa znaczy? A to iż odwiedzacie stronę hodowli, która kieruje się czystością i jakością w tym co robi. Nasza hodowla nie jest duża wobec czego nasze kociaki są doskonale zsocjalizowane, wychowywane z dziećmi i nauczone czystości i korzystania z drapaka. Rodzice kociąt są pod stałą opieką lekarza weterynarii i posiadają potwierdzone przez lekarza weterynarii aktualne ujemne wyniki badań na kocie wirusówki - FeLV/FIV. Nasze koty stanowią część naszej rodziny dlatego pragniemy, aby trafiły do domów, w których będą wiodły szczęśliwe życie. Rodowody kociąt są wydane przez FPL i są uznawane na całym świecie. Jeżeli chcecie kupić kota o spokojnym charakterze, nie drapiącego, nie gryzącego, nie skaczącego po meblach i niezwykle przyjacielskiego, do tego z bajecznym futrem które nie uczula to powinien być to - Syberyjczyk.
ky, kotki, kociaki, syberyjskie, hodowle, sprzedam kota syberyjskiego, koty hodowlane, kotki na sprzedaż,koty wszystko o kotach, kocieta, neva, masquerade, syberjanka, łodzka hodowla kotow ra#nevamasquerade #siberiancat #kitten #cat #catsofinstagram #catstagram #instacat #furbaby #cutecat #ilovemycat #furryfriends #catsofig #kittensofinstagram #cat_features #bestcats_oftheworld #excellent_cats #topcatphoto #catsofinsta #thedailykitten #catoftheday #cats_of_instagram #petvideo #igcutest_animals #instacat_meows #cutecatcrew #weeklyfluff #?
Od 2019 roku zamieszkały z nami piękni przedstawiciele rasy kotów Devon Rex, przyjechały do nas z Rosji i Ukrainy. Koty tej rasy są bardzo aktywne i zabawne, wesołe i bardzo inteligentne mają cechy charakterystyczne dla psów: można je nauczyć wykonywania sztuczek, przynoszenia przedmiotów.Wyzukają zainteresowanie wszystkim, co dzieje się wokół, z łatwością opanowują główne polecenia i zakazy, reagują jak pies na przydomek, machając ogonem z radością. 

Charakterystyczną cechą ich zachowania jest wspinanie się na osoby na ramiona i przytulanie. Cechą Devon Rex jest ich hipoalergiczność. Devon rex to kot o umiarkowanym temperamencie i wesołym usposobieniu. Niezwykle towarzyski, lubi być w centrum zainteresowania i aktywnie uczestniczyć
w życiu rodziny. Bardzo przywiązuje się do opiekuna – w rodzinie wybiera jedną osobę, którą kocha i której bezgranicznie ufa. Jest odważny i bardzo kontaktowy, wylewnie wita wszystkich gości, natychmiast domagając się pieszczot.  Uwielbiają także spanie w łóżku wraz ze swoim opiekunem.

 

CMS by Quick.Cms | Created by: DISEGNO STUDIO & BAKALLAND Siberians | All rights reserved © 2018 - SYBERJANKA
SYBERJANKA*PL
Hodowla Kotów Syberyjskich i Neva Masquerade

Ksawerów k/Łodzi
tel.: 664 045 088
email: matikris@interia.pl